KostrenaSport

Šibenka nadigrala Škrljevo na domaćem terenu

Nakon neizvjesnih 40 minuta slavili su gosti koji su se razigrali u zadnjoj četvrtini kada je najviše trebalo.

Pred oko 150 gledatelja jučer je u Kostreni odigrana takmica 17. kola FAVBET Premijer lige košarkaša između DepoLink Škrljevo i  Šibenke. Utakmica je završila rezultatom 83:88 u korist Šibenčana.

Škrljevačni su odlično krenuli i u prve četiri i pol minute zabili čak šest trica za vodstvo 20:6 u prvoj četvrtini. Obje momčadi su igrale neujednačeno i na mahove, ali nakon 40 minuta ipak su slavili Šibenčani koji su se razigrali u zadnjoj četvrtini, upravo onda kada je trebalo.

S obzirom da je vrijeme njihove vladavine, kostrenski Špažićari došli su uoči utakmice pozdraviti košarkaše i baciti prvu loptu. Objema ekipama poželjeli su puno sreće i kao dobri domaćini uručili im prigodne suvenire u ime udruge.

Šteta je što Škrljevo nije uspjelo ostvariti još jednu pobjedu poput prošlodjedne kada su svladali KK Alkar. Na žalost, ovoga puta su nadigrani na domaćem parketu.